جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان سیستان و بلوچستان(آزمایشی)

city
   
 
  • پلیس با آرامش ، نیازمندیهای امنیتی را ارتقاء بخشیده است / لزوم برخورد جدی اتاق های اصناف با واحدهای بدون پروانه کسب

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان :

   پلیس با آرامش ، نیازمندیهای امنیتی را ارتقاء بخشیده است / لزوم برخورد جدی اتاق های اصناف با واحدهای بدون پروانه کسب

   پلیس با آرامش ، نیازمندیهای امنیتی را ارتقاء بخشیده است / لزوم برخورد جدی اتاق های اصناف با واحدهای بدون پروانه کسب

   ما به عنوان یک ایرانی و یک شهروند افتخار می کنیم با توجه به شرایط منطقه ، در سایه امنیت قرار داریم

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان : نادر میرشکار رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان در همایش پلیس ، امنیت عمومی ، اصناف و بازاریان که با حضور سردار قنبری فرمانده انتظامی استان در محل سالن همایش اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زاهدان برگزار گردید ، اظهار داشت : ما به عنوان یک ایرانی و یک شهروند افتخار می کنیم با توجه به شرایط منطقه ، در سایه  امنیت قرار داریم .

   وی ادامه داد : جمهوری اسلامی ایران در بخش امنیت برای مردم و شهروندان و دفاع از حقیقت و مظلومان تلاش می کند .

   میرشکار افزود : دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با جنگ ، تحریم و هر نوع دسیسه تلاش دارند تا در نظام ، امنیت و اقتصاد ما  اختلال ایجاد نمایند اما هم اینک ما سربلند هستیم و اگر مسائل و مشکلات اقتصادی وجود دارد زائیده ی همین دسیسه هاست و با ایستادگی در برابر این دسیسه ها و پیشروی در بحث اقتصاد مقاومتی امروزه نتایج بسیار خوبی حاصل شده که از ترازهای منفی در بیشتر زمینه های اقتصادی هم اکنون مثبت شده ایم .

   وی خاطرنشان کرد : به همت تلاشگران نیروی انتظامی ما احساس نا امنی نمی کنیم و این نظام استوار و پایدار است و در سایه ی این امنیت ، امنیت در بخش سرمایه گذاری نیز ایجاد و با ایجاد زیر ساختها در آینده ای نزدیک شاهد ایجاد طرحهای اقتصادی بزرگ در استان خواهیم بود .

   میرشکار در ادامه ایجاد زیرساختها و سرمایه گذاری کلان در سایه امنیت را عناصر توسعه اقتصادی استان عنوان کرد .

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان بیان داشت : پلیس با آرامش در سطح جامعه نیازمندیهای امنیتی را ارتقاء بخشیده و همکاری  پلیس نظارت براماکن عمومی با حوزه ی این سازمان و اتاق اصناف باعث کاهش تخلفات اقتصادی گردیده است .

   نادر میرشکار در ادامه به موضوع واحدهای بدون پروانه کسب اشاره نمود و اعلام داشت : آنچه مسلم است نگرانی هایی در رابطه با واحدهای بدون پروانه کسب وجود دراد که به نظام اقتصادی ما ضربه وارد می کند و این موضوع ارتباط مستقیم با اتاق های اصناف دارد که به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست و اتحادیه های صنفی باید به عنوان امانت دار بر اساس قوانین جلوی فعالیتهای این واحدها را گرفته و انها را به سمت قانونی شدن سوق دهند و در صورت عدم تمکین به قانون با همکاری پلیس نظارت براماکن عمومی این واحدها پلمپ گردند .

   سردار قنبری فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان نیز در این همایش گفت : بازار مبنای قضاوت مردم  است و همه باید در تامین امنیت نقش موثری داشته باشند و با منکرات مبارزه کنیم و آمر به معروف باشیم .

   وی افزود : با  واحدهای صنفی که با حیثیت اصناف بازی می کنند برخورد جدی صورت پذیرد تا شاهد کسب و کار قانون مند در جامعه باشیم .

   میرحسینی رئیس اتاق اصناف مرکز استان سیستان و بلوچستان نیز در ابتدای این همایش گفت : سرمایه گذاری در راستای امنیت پایدار به وجود می آید .

   گفتنی است : رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان در حاشیه این همایش از نمایشگاه کشفیات کالای قاچاق و اقدامات پلیس نظارت بر اماکن بازدید بعمل آورد .  

    

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 2,243,064
تعداد بازدید امروز : 818
آخرین به روزرسانی : 12:10  1397/04/20
Page created in 2.5115349292755 seconds.
memoryUsage : 47594Kb