جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان سیستان و بلوچستان

city
   
 
  • توزیع لاستیک سنگین در استان از تاریخ 16تیرماه سالجاری در حال انجام است

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان :

   توزیع لاستیک سنگین در استان از تاریخ 16تیرماه سالجاری در حال انجام است

   توزیع لاستیک سنگین در استان از تاریخ 16تیرماه سالجاری در حال انجام است

   توزیع لاستیک سنگین در دو بخش برون شهری توسط (اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای ) و درون شهری توسط (سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری) انجام می گردد

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت ،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان : نادر میرشکار رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان ، اعلام داشت : توزیع لاستیک سنگین در استان سیستان و بلوچستان از تاریخ 16تیرماه 97 با صدور حواله در4 سایز (5/22*80*315 ) ،( 5/22*65*385) ،( 24* 12 )، ( 24R 12)آغاز گردیده است .

   وی ادامه داد : توزیع لاستیک سنگین در دو بخش برون شهری توسط (اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای ) و درون شهری توسط (سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری) انجام می گردد.

   میرشکار در ادامه بیان داشت : تعداد 12 عامل توزیع لاستیک در استان فعال می باشند که لاستیک را جهت استفاده واحدهای تولید ی و شرکتهای وارد کننده ، جذب می نمایند .

   وی در ادامه خاطرنشان کرد : لاستیک پس از قیمت گذاری توسط سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان در اختیار اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای و سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری قرار گرفته تا بر اساس پیمایش و کارکرد خودرو بین رانندگان توزیع گردد .

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان در پایان ، اظهار داشت : از تاریخ آغاز توزیع لاستیک حدود 5500 حلقه لاستیک به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای راهداری و حدود 550حلقه لاستیک به سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری توزیع شده است و توزیع لاستیک همچنان ادامه دارد .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 2,499,731
تعداد بازدید امروز : 290
آخرین به روزرسانی : 12:22  1397/10/26