جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان سیستان و بلوچستان

city
   
 
  • رییس اداره صنعت،معدن و تجارت سراوان در جمع نمازگزاران جمعه این شهرستان گفت:

   رییس اداره صنعت،معدن و تجارت سراوان در جمع نمازگزاران جمعه این شهرستان گفت:

   رییس اداره صنعت،معدن و تجارت سراوان در جمع نمازگزاران جمعه این شهرستان گفت:

   استقلال و آزادی از ثمرات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان : مهرداد طاهری رییس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان سراوان در جمع نمازگزاران مسجد جامع فاروق اعظم این شهرستان ، عملکرد و دستاوردهای ۴۰ ساله دولت و نظام را بیان نمودند.
   وی در ابتدا با نثار فاتحه به روح نبی مکرم اسلام و بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و آرزوی صحت سلامتی و طول عمر باعزت و با برکت برای مقام معظم رهبری و آرزوی توفیق خدمت برای دولتمردان دولت تدبیر و امید جناب دکتر روحانی ،ایام الله دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را تبریک و شهادت دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه الزهرا سلام الله علیها را تسلیت عرض نمودند.
   رییس اداره صنعت معدن و تجارت با بیان اینکه مهمترین دستاوردهای ۴۰ ساله نظام جمهوری اسلامی ، آزادی و استقلال کشور است که به لطف خداوند نصیب ملت ایران شده است به رشد دینی و معنوی کشور نیز اشاره نمودند.
   ایشان به دستاوردهای نظام در عرصه های مختلف از جمله عرصه های علمی ، نظامی ،پزشکی،صنعتی ، معدنی ،اقتصادی ،انرژی های نوین و ... اشاره و خاطرنشان کردند هم اکنون شاهد آن هستیم که ایران در بسیاری از فناوریها نه تنها خودکفا شده است بلکه به کشور صادرکننده در حوزه های مختلف تبدیل شده است. وی به افتتاح و کلنگ زنی ۱۲۲ طرح و پروژه در زمینه های مختلف با اعتباری بالغ بر ۴۶۰ میلیارد ریال در ایام الله دهه مبارک فجر در شهرستان سراوان اشاره نمودند.
   طاهری در پایان‌ از کلیه نمازگزاران درخواست نمودند تا بار دیگر ضمن تجدید بیعت با آرمانهای امام و رهبری در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن شرکت تا این

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 2,541,285
تعداد بازدید امروز : 769
آخرین به روزرسانی : 12:20  1397/11/28