جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان سیستان و بلوچستان

city
   
 
  • بیانیه سازمان صنعت،معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان به مناسبت یوم ا... 22 بهمن 1397 و چهلمین سالروز انقلاب اسلامی

   بیانیه سازمان صنعت،معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان به مناسبت یوم ا... 22 بهمن 1397 و چهلمین سالروز انقلاب اسلامی

   بیانیه سازمان صنعت،معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان به مناسبت یوم ا... 22 بهمن 1397 و چهلمین سالروز انقلاب اسلامی

   یوم الله بیست و دوم بهمن یادآور شعارهای اصلی انقلاب اسلامی: استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی، است

   بیانیه سازمان صنعت،معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان به مناسبت یوم ا... 22 بهمن 1397

   و چهلمین سالروز انقلاب اسلامی

   انقلاب اسلامی ایران، در چهلمین سالروز خود همچنان پویا و سرزنده، مقتدرانه و عزتمند به سوی بالندگی پیش می‌رود؛ این قیام باشکوه به‌عنوان حرکتی مبتنی بر احیای عزت انسانی و بازیابی هویت اسلامی در جهان شناخته شده است. قیامی که با اتکا به اراده مردم و تأسی از رهبری داهیانه بنیان‌گذار کبیرش، امام‌خمینی (رحمت‌الله علیه) با اقتدار، مظاهر تجدد منحط غربی را از جامعه اسلامی ایران زدود و نقش اسلام و مسلمین را در عرصه‌های مختلف، پیش چشم جهانیان، برجسته و موثر ساخت.

   سازمان صنعت،معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان به مناسبت یوم الله بیست و دوم بهمن سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، بیانیه ای به شرح ذیل صادر کرد:

   بسم الله الرحمن الرحیم

   یوم الله بیست و دوم بهمن یادآور شعارهای اصلی انقلاب اسلامی: استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی، است.

   سازمان صنعت،معدن وتجارت ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، از مردم شریف ایران اسلامی بویژه مردم همیشه در صحنه استان سیستان و بلوچستان خواست تا با حضور پرشکوه خود در راهپیمایی 22بهمن به فریاد رسای مقام معظم رهبری ( مدظله العالی )لبیک گفته و جواب تهدیدات آمریکا را بدهند.

   ملت‌ متدین‌ و قهرمان‌ و همیشه در صحنه سیستان و بلوچستان

   انقلاب اسلامی ایران، در حالی وارد چهل و یکمین سال پیروزی خود می‌شود که چهره واقعی و پلید آمریکای جنایتکار و شیطان بزرگ روز به روز نمایان تر وتحقق وعده الهی بنیانگذار کبیر انقلاب مبنی بر پیروزی ملت‌های مظلوم و مستضعف بر مستبدان و مرتجعان عالم عیان تر می شود؛ امروز امواج خروشان ظلم ستیزی و بیداد مستضعفان برخی از کشورها علیه مستکبران در سایه انقلاب شکوهمند اسلامی شکل گرفته و عرصه را بر دشمنان اسلام، تنگ کرده است.

   سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان ضمن دعوت از همه اقشار مردم برای لبیک به فریاد رسای قائد عظیم الشأن حضرت آیت الله خامنه ای «مدظله العالی»، تأکید می نماید که بی تردید، حضور پرشور و باصلابت ملت وفادار ایران اسلامی در راهپیمایی 22بهمن، پاسداشت عملی نعمت بزرگ انقلاب اسلامی، قدردانی از آرمانهای امام راحل(ره)، جواب تهدیدات آمریکا و تلاشی برای استمرار و بقای نظام اسلامی که ثمره خون پاک شهیدان و مجاهدتهای علماء و مردم انقلابی است، و اجر آن نزد پروردگار متعال محفوظ خواهد بود ان شاءالله.

   این حضور افتخار آفرین بیعتی مجدد با آرمان های انقلاب و تذکر مکرر به تمامی عالم است که ما بر سر عهد خویش ایستاده ایم.

   بی‌شک چنین حضوری بار دیگر دشمنان اسلام را ناامید و مشتاقان عدالت را امیدوار خواهد کرد و بار مسئولیت حراست از ارزش های انقلاب اسلامی را بر دوش مسئولان سنگین تر خواهد نمود.

   سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 2,622,710
تعداد بازدید امروز : 405
آخرین به روزرسانی : 08:25  1398/02/02