X
دوشنبه, ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱۳:۵۰ ۸
چچ
انجام بیش از ۱۶۲۴ مورد بازرسی از واحدهای صنفی و خدماتی شهرستان زابل در طرح نظارتی ویژه نوروز ۱۴۰۰

رییس اداره صمت شهرستان زابل:

انجام بیش از ۱۶۲۴ مورد بازرسی از واحدهای صنفی و خدماتی شهرستان زابل در طرح نظارتی ویژه نوروز ۱۴۰۰

در طرح نظارتی ویژه نوروز ۱۴۰۰ بیش از ۱۶۲۴ مورد بازرسی از واحدهای صنفی و خدماتی شهرستان زابل صورت پذیرفته است

به گزارش روابط عمومی سازمان صمت سیستان و بلوچستان: رضا شهری زاد رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان زابل اظهار داشت: در طرح نظارتی نوروز ۱۴۰۰ تعداد ۱۶۲۴ مورد بازرسی از واحدهای صنفی و خدماتی شهرستان زابل انجام شد.

وی ادامه داد: در طرح نظارتی نوروز (از ۱۵ بهمن ۹۹ تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ ) طی بازرسی های انجام شده ۱۲۳ تخلف کشف که منجر به تشکیل ۱۱۳ مورد پرونده تخلف شامل گرانفروشی، عدم درج قیمت و عدم نصب نرخنامه ، عدم ارائه فاکتور و ... به ارزش ۵ میلیارد و ۵۵۲ میلیون ریال شد که جهت بررسی و صدور رأی به مراجع قانونی ارجاع شده است.
شهری زاد خاطرنشان کرد: بازرسان اداره صمت به صورت مستمر و روزانه از واحدهای صنفی با همکاری سایر دستگاه های ذیربط در ۵۵ مورد گشت مشترک شرکت نمودند.
وی گفت: همچنین تعداد گزارشات دریافتی از سامانه مردمی ۱۲۴ ستاد خبری، ۹۴ مورد بوده که پس از بررسی و حضور بازرسان در محل ، برای ۴۸ مورد پرونده تشکیل گردید.

وی اضافه کرد: در این طرح بازرسان این اداره و اتاق اصناف با همکاری کارشناسان اعضا ستاد تنظیم ، وضعیت بازار کالا و خدمات خصوصا کالاهای اولویت‌دار را مورد رصد و پایش قرار دادند در همین راستا از شهروندان محترم درخواست می شود درصورت مشاهده هرگونه تخلف، موارد را از طریق سامانه ۱۲۴ ستاد خبری اداره صنعت، معدن و تجارت اعلام کنند.
sapp.ir/mimtsb

sb.mimt.gov.ir

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.3998169898987
Query time: 1.4030864238739